top of page

Yetenekli Dizayn ekibimizle başlayan üretim yolculuğu Ön İmalata, (Lazer Kesim, Büküm, Silindir Büküm, İşleme Merkezi vb ekipmanlara sahip), Sertifikalı Kaynakçılarımıza, her adımda kontrol eden uluslararası sertifikalı Kalitemize, Deneyimli test ustalarımıza, dikkatli ve
sertifikalı Boyacılarımıza, son kontrolleri yapan Boya Kalitecilerimize ve son olarak siz değerli müşterimize ulaşarak tamamlanıyor. Sadece Trafo Kazanı ve Aksesuarları değil üretim konusunda 360 derece hizmet veriyor.

Proje Dizayn.png

Proje & Dizayn

Proje Dizayn ekibi müşterilere dış kaynak tasarım gereksinimleri için hizmet vermektedir. Dizayn ekibimiz 2D'yi 3D'ye veya 3D'yi 2D'ye dönüştürme yeteneğine sahiptir.

Proje ve Dizayn

Ön İmalat

Lazer Kesim, Plazma Kesim, Büküm, Silindir Büküm, Torna, Freze ve tüm talaşlı malzemeleri bu bölümde hazırlanmaktadır. Tüm parçaları kendi bünyesinde üretebilmektedir.

Ön İmalat.png
Ön İmalat
Kaynaklı İmalat.png

Kaynaklı İmalat

Tecrübeli ve Sertifikalı Kaynakçılarımız tarafından TIG (Argon), MAG (Gaz altı), Toz altı, Elektrik Kaynağı (Sinerjik) kaynakları yapılmaktadır.

Kaynaklı İmalat
Kumlama ve Boyama

Kumlama & Boyama

Korozyon koruma ve Yüzey kalitesi konusunda uzun yıllar deneyimli personellerimizle, kendi bünyemizde kumlama ve boyama işlemleri yapmaktayız.

Kumlama ve Boyama.png
Kalite Kontrol

Paketleme & Sevk

20 yılı aşkın ihracat tecrübelerimizden faydalanarak tüm ürünlerimizi müşteri sahasına kadar güvenle teslim ediyoruz.

Paketleme ve Sevkiyat.jpeg
Paketleme ve Sevk
Kalite Kontrol.png

Kalite Kontrol

Sertifikalı kalite personellerimiz ürün girişinden başlayarak, mekanik, kaynak ve boya kontrolleri olmak üzere tüm kalite süreçlerine ve normlara uyarak ürünün müşteriye istenilen uygunlukta gitmesini sağlamaktadır.

bottom of page